Antalya Turları - İnternet Sitemiz

AntalyaTuru.com ’un profesyonel takım oyuncuları olarak bizi ve dolayısıyla, profesyonelliği, tecrübeyi ve müşteri memnuniyeti odaklı turizm hizmetini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Size sunabileceğimiz hizmetler:

  Günübirlik turlar ve aktiviteler.

  Yurtiçi ve yurtdışı paket turlar.

  Terzi işi tatil hizmetleri.

Antalya

Hizmetlerimiz - Herkese her keseye uygun tatil!

İşimiz gücümüz Antalya!

TURLARA GÖZAT İLETİŞİME GEÇ

SIKÇA SORULAN SORULAR

Çünkü Antalya, sahip olduğu iklim ve doğal güzellikleri ile pek çok tarzda aktiviteyi misafirlere sunabiliyor. Dolayısı ile her yaşam tarzında ve her bütçeye sahip misafirler Antalya' da tatilini rahatlıkla geçirebiliyor.
İllaki bizim firmamızı seçin demiyoruz; ama tatilinizi veya katılacağınız turları mümkün olduğunca sorunsuz geçirmek istiyorsanız mutlaka tecrübeli ve Antalya' ya hakim firmalar ile çalışın.
Tur günlerimiz sene içerisinde çeşitli periyotlarda her gün de olabiliyor haftada belirli günler de olabiliyor. Örneğin rafting, yat turu, dalış vs. yaz döneminde her gün olurken; kayak turları da sömestre döneminde her gün oluyor.
Bize göre en sağlıklı rezervasyon sistemi bizi iletişim bilgilerimizde bulunan telefon numaralarımızdan arayarak telefonda rezervasyon vermenizdir. Sitemizde yer alan rezervasyon formumuz veya e-posta adresimiz üzerinden de rezervasyon yollayabilirsiniz. Ama elimizde olmayan sebeplerden ötürü rezervasyonunuz bize ulaşmamış ise siz yine de teyit için bizi arayınız.

Çalışma Saatleri

Paz
8:00-21:00
Sal
8:00-21:00
Çar
8:00-21:00
Per
8:00-21:00
Cum
8:00-21:00
Cum
8:00-16:00
Paz
8:00-16:00