Antalya Turları
Kategoriye göre göster
ATV Safari Turları
Dalış Turları
Kayak Turları
Rafting Turları
Yamaç Paraşütü
Yat Turları
Tümü
TL69
Davraz Kayak Turu

Davraz Kayak Turu

Kayak Merkezinde Eğirdir Gölü’nün harika manzarası eşliğinde kayak yapılabilir. Davraz Kayak Merkezinde, doğal dokunun yumuşaklığı ve mükemmel kar kalitesi ile yeni başlayan kayakçılara tehlikesiz rotalar, profesyonel kayakçılara ise gönüllerince kayabilecekleri, ortalama 8 ila 10 km.ye ulaşan benzersiz parkurlar bulunmaktadır.

Ulaşım Var
Kahvaltı Var
Öğle Yemeği Var
  TL199
  Alanya Yamaç Paraşütü

  Alanya Yamaç Paraşütü

  Uçmak, bulutların üzerinde gezinmek, eşsiz kumsal ve denizi ile Alanya Kalesi manzarasını kuşbakışı seyretmek artık çok kolay. Herkesin hayatta bir defa yapması gerekenler listesinde bulunan yamaç paraşütü deneyimini Alanya’da yaşayın.

  Rehberlik Var
  Ekipman Var
  Sigorta Var
   TL 49
   Kemer Yat Turu

   Kemer Yat Turu

   Siz değerli misafirlerimize Kemer’ in eşsiz maviliklerinde , muhteşem koylarında demize ve güneşe doyacağınız bir tur sunuyoruz. 30, 50, 70, 100′ er kişilik normal teknelerimizle Faselis’ e,  2502 şer kişilik korsan teknelerimizle her gün çıktığımız turlar ile Olimpos’ a kadar gidip gelen tekne turumuz Antalya bölgesinin en popüler tekne turlarıdır.

   Transfer Var
   Öğle Yemeği Var
   Sigorta Var
   Rehberlik Var
    TL 39
    Antalya Kayak Turu

    Saklıkent Kayak Turu

    Saklıkent kayak merkezi, Torosların zirvesinde yeralan Bakırlıdağı kuzey yamacına kurulmuş 500 dağ evi ve kayak tesislerinden oluşan bir kayak kompleksidir.

    Akdeniz`e ve Ekvator`a en yakın kayak tesislerinden birisi olan Saklıkent kayak merkezinde Aralık 10 – Nisan 10 arasında yaklaşık 120 gün kaliteli kayak imkanı vardır. Saklıkent kayak merkezi, Ilıman iklimi sayesinde sıcaklık gündüzleri -5 derecenin altına ender olarak düşer ve bu dönemde güneşli gün sayısı ortalama 70 – 80 gündür. Saklıkent kayak merkezinde Ortalama kar kalınlığı 100 – 230 cm olup, zirvede zaman zaman 5 mt.`yi bulur.

    Transfer Var
    Öğle Yemeği Var
    Rehberlik Var
    Sigorta Var
     TL 75
     Dalış Turları

     Antalya Scuba Dalış Turu

     Türkiye’de en fazla Mavi Bayrak Antalya’da ve en önemlisi Kemer’de bulunmaktadır.Kemer bölgesi berrak turkuaz rengi denizi, flora ve faunası ve bir çoğuna sadece denizden tekneyle ulaşılabilen koylarıyla mükemmel dalış ve eğitim olanakları sunmaktadır. Kemer, değişken kıyı yapısı,antik çağlardan anforaları, gemi batıkları,resif ve mağaraları ile Akdeniz Bölgesi’ nde Antalya’ nın güneyindeki en önemli dalış merkezlerinden biridir.

     Transfer Var
     Öğle Yemeği Var
     Temel Dalış Eğitimi Var
     Sigorta Var
      12

      Copyright © 2015-2017 İkia Turizm. Tüm Hakları Saklıdır. Yazılı içerik veya görseller izinsiz kopyalanamaz, başka internet sitelerinde yayınlanamaz.