Antalya Turları

Tur Ara

TL69
Davraz Kayak Turu

Davraz Kayak Turu

Kayak Merkezinde Eğirdir Gölü’nün harika manzarası eşliğinde kayak yapılabilir. Davraz Kayak Merkezinde, doğal dokunun yumuşaklığı ve mükemmel kar kalitesi ile yeni başlayan kayakçılara tehlikesiz rotalar, profesyonel kayakçılara ise gönüllerince kayabilecekleri, ortalama 8 ila 10 km.ye ulaşan benzersiz parkurlar bulunmaktadır.

Ulaşım Var
Kahvaltı Var
Öğle Yemeği Var
  TL199
  Alanya Yamaç Paraşütü

  Alanya Yamaç Paraşütü

  Uçmak, bulutların üzerinde gezinmek, eşsiz kumsal ve denizi ile Alanya Kalesi manzarasını kuşbakışı seyretmek artık çok kolay. Herkesin hayatta bir defa yapması gerekenler listesinde bulunan yamaç paraşütü deneyimini Alanya’da yaşayın.

  Rehberlik Var
  Ekipman Var
  Sigorta Var
   TL99
   atv-bg4

   Side ATV Quad Safari

   Heyecan ve coşkunun maksimum tadına varma, tozlu patika yollarda sizlere stresten uzak kendinizi tamamen deşarj etme fırsatı.Manavgat ırmağı çevresinde doğal arazide yorul, tozlara bürün, ıslan ama bu macerayı kaçırma…

    

   Transfer Var
   Rehberlik Var
   Sigorta Var
    TL 49
    Kemer Yat Turu

    Kemer Yat Turu

    Siz değerli misafirlerimize Kemer’ in eşsiz maviliklerinde , muhteşem koylarında denize ve güneşe doyacağınız bir tur sunuyoruz. Köpük partili, eğlenceli, animasyonlu teknelerimiz ile Faselis’ e kadar gidip gelen tekne turumuz Antalya bölgesinin en popüler tekne turlarıdır.

    Transfer Var
    Öğle Yemeği Var
    Sigorta Var
    Rehberlik Var
     TL 39
     Antalya Kayak Turu

     Saklıkent Kayak Turu

     Saklıkent kayak merkezi, Torosların zirvesinde yeralan Bakırlıdağı kuzey yamacına kurulmuş 500 dağ evi ve kayak tesislerinden oluşan bir kayak kompleksidir.

     Akdeniz`e ve Ekvator`a en yakın kayak tesislerinden birisi olan Saklıkent kayak merkezinde Aralık 10 – Nisan 10 arasında yaklaşık 120 gün kaliteli kayak imkanı vardır. Saklıkent kayak merkezi, Ilıman iklimi sayesinde sıcaklık gündüzleri -5 derecenin altına ender olarak düşer ve bu dönemde güneşli gün sayısı ortalama 70 – 80 gündür. Saklıkent kayak merkezinde Ortalama kar kalınlığı 100 – 230 cm olup, zirvede zaman zaman 5 mt.`yi bulur.

     Transfer Var
     Öğle Yemeği Var
     Rehberlik Var
     Sigorta Var
      TL 75
      Dalış Turları

      Antalya Scuba Dalış Turu

      Türkiye’de en fazla Mavi Bayrak Antalya’da ve en önemlisi Kemer’de bulunmaktadır.Kemer bölgesi berrak turkuaz rengi denizi, flora ve faunası ve bir çoğuna sadece denizden tekneyle ulaşılabilen koylarıyla mükemmel dalış ve eğitim olanakları sunmaktadır. Kemer, değişken kıyı yapısı,antik çağlardan anforaları, gemi batıkları,resif ve mağaraları ile Akdeniz Bölgesi’ nde Antalya’ nın güneyindeki en önemli dalış merkezlerinden biridir.

      Transfer Var
      Öğle Yemeği Var
      Temel Dalış Eğitimi Var
      Sigorta Var
       12

       Copyright © 2015-2017 İkia Turizm. Tüm Hakları Saklıdır. Yazılı içerik veya görseller izinsiz kopyalanamaz, başka internet sitelerinde yayınlanamaz.