atv-bg4

Side ATV Quad Safari

Tatilinizde olağanüstü bir şey yapmak ister misiniz? Quad ve Buggy Safari Turu doğayı keşfetmek için harika bir yoldur.

Firmamız, Türkiye’de tatilini yapan insanlara eğlenceli ve heyecan veren bir ATV ve Buggy turu sunmaktadır. Manavgat, ünlü şelalesinin yakınında Side bölgesinin kuzeyindeToros Dağları ile sınırlanmış olan bölgede yer almaktadır. Tatilde otel odasında vakit geçirmekten ve yöredeki sıkıcı barlara takılmaktan kurtulmak isteyenler için gerçekten adrenalin yüklü ve heyacan dolu bir ATV turu sizleri bekliyor. Tur sonunda kendinizi canlanmış ve özgür hissedeceksiniz.

Turlarımız Bucakşeyhler Köyü’nün yakınından hareketle her gün saat 08:30, 10:30 ve 13:30 olmak üzere günde üç (3) defa organize edilmektedir. Turlarımız yaklaşık iki (2) saat sürmekte, otelden transfer süresi turun süresine dahil değildir. Her turun öncesinde transfer otobüslerimiz sizi uygun bir zamanda otelden alacak ve tekrar otelinize geri bırakacaktır. Manavgat bölgesinde merkezi bir konumda bulunan istasyonumuz Side, Manavgat, Belek, Kızılot, Çenger ve Okurcalar’da bulunan otellere çok yakın ulaşım kolaylığına sahiptir.

Hızlı Rezervasyon


Copyright © 2015-2017 İkia Turizm. Tüm Hakları Saklıdır. Yazılı içerik veya görseller izinsiz kopyalanamaz, başka internet sitelerinde yayınlanamaz.