Kemer Yat Turu

Kemer Yat Turu

Kemer Limanından demir alarak başladığımız yat turunda ilk olarak sağ tarafımızda “Büyükburuna” ve hemen akabinde “Şeytan Mağarası’nın” enfes manzarası ile karşılaşıyoruz. Sonrasında ise “Kiriş Koyu” ve “Çamyuva Sahillerinin” güzellikleri gözönüne geliyor. Ardından Faselis koyundaki molamız sırasında isteyen konuklarımızın “Faselis Antik Şehri” kalıntılarını görmelerini sağlamak için sandallarla kıyıya ulaşımı sağlanarak tarihi ve doğal yerlerin görülmesi sağlanmaktadır. Yaklaşık olarak saat 12.00 gibi Faselis Koyundan demir alarak bir sonraki durağımız olan Kleopatra Koyuna demir atmak üzere hareket ediyoruz. Bu yolculuğumuz sırasında ise yine sağ tarafımızda Tekirova Sahillerini ve Otellerini görme fırsatını yakalıyoruz. 12.30 sıralarında varmış olduğumuz Kleopatra koyunda yine bir saatlik öğle yemeği ve yüzme molası vererek bu eşsiz koyda konuklarımızın iyi vakit geçirmelerini sağlamaya çalışıyoruz. Güzel bir yolculuk sonrasında vardığımız Cennet Koyunda öğle yemeği sonrası bölgemizin eşşiz mevsim meyvelerini konuklarımıza ikram ederek günün yorgunluğunu üzerlerinden alıyoruz. Yaklaşık 45 dakikalık bir seyir sonrasında Kemer Limanına saat 17.30 gibi ulaşarak konuklarımızın konaklama tesislerine huzurlu ve mutlu bir şekilde uğurluyoruz.

Transfer Var
Öğle Yemeği Var
Sigorta Var
Rehberlik Var

Hızlı Rezervasyon

Tur Programı
Fiyat Bilgisi
Hızlı Rezervasyon

– Misafirler otellerinden veya buluşma noktalarından alınırlar

– Kemer yat limanına transfer edilen misafirler tekneye alınırlar ve saat 10:00 gibi tekne limandan ayrılır.

– Teknemiz Korsanlar Mağarası , Ayışığı Koyu , Cennet Koyu , Phaselis ve Kiriş Koyu gibi bölgenin en popüler koylarına uğrar.

– 3 farklı noktada yüzme molaları verilir. 1 noktada yemek molası verilir.

– Yemekte tavuk şnitzel, makarna ve salata ikram edilir.

– Faselis’ de misafirler karaya çıkıp antik kenti gezebilir, bölgenin eşsiz kumsalında güneşlenebilirler. ( Extra olarak karaya çıkma ücreti ve antik kent giriş ücreti fiyata dahil değildir. )

– Saat 16:30 -17:00 civarı tekne limana geri döner.

– Misafirler otellerine veya buluşma noktalarına geri bırakılırlar.

Rezervasyon için:

– 0532 604 00 92 numaralı numaralı GSM hattımızdan veya 0242 311 48 45 numaralı ofis hattımızdan bize telefon ile ulaşıp rezervasyon yaptırabilirsiniz.

– Veya Yukarıdaki “HIZLI REZERVASYON” butonunu tıklayıp formu doldurabilirsiniz.

– Normal teknede tam gün Faselis tekne turu, öğle yemeği, teknede animasyonlar ve sigorta dahil kişi başı 45 TL.

– Kemer bölgesinden transfer, tam gün tekne turu, öğle yemeği, teknede animasyonlar ve sigorta dahil kişi başı 55 TL.

– Antalya 5M Migrostan transfer, tam gün tekne turu, öğle yemeği, teknede animasyonlar ve sigorta dahil kişi başı 65 TL.

– Resimde görünen köpük partili büyük korsan tekne için 10 TL fiyat farkı vardır.

– Kalabalık gruplar için normal teknelerimizde 30 TL’ den başlayan fiyatlarımız mevcuttur. Lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Rezervasyon için:

– 0532 604 00 92 numaralı numaralı GSM hattımızdan veya 0242 311 48 45 numaralı ofis hattımızdan bize telefon ile ulaşıp rezervasyon yaptırabilirsiniz.

– Veya Yukarıdaki “HIZLI REZERVASYON” butonunu tıklayıp formu doldurabilirsiniz.

YorumlarDiğer ziyaretçilerimizin yorumlarını okuyun

Siz de yorum yapabilirsiniz

E-mmail adresiniz yayınlanmayacak. Lütfen tüm alanları doldurunuz.


Copyright © 2015-2017 İkia Turizm. Tüm Hakları Saklıdır. Yazılı içerik veya görseller izinsiz kopyalanamaz, başka internet sitelerinde yayınlanamaz.