Davraz Kayak Turu

Davraz Kayak Turu

Davraz Dağı, 2635 m zirve yüksekliği ile, Akdeniz Bölgesi’nin Göller Yöresi’nde, Eğirdir ve Kovada Gölleri arasında yükselen ve Isparta Ovası’nı kuşatan dağ kütlelerinden biridir. Davraz Dağı-Karlıyayla Kış Sporları Turizm Merkezi, Isparta il merkezinin 26 km güneydoğusunda bulunur. 17.02.1995 tarihinde Turizm Merkezi olarak ilan edilmiştir. En yakın yerleşim yeri olan Çobanisa Köyü’ne 8 km uzaklıktadır. Kayak Merkezi, Kulovası Yaylasında Davraz Dağı’nın kuzey yamacında yer alır. Kayak Merkezinin alanı, tek önemli akarsuyu Ardıçdibi Deresi’dir. Hakim bitki örtüsünü, çam, ardıç, sedir ve otsu bitkiler oluşturur. Davraz Kayak Merkezi, Antalya’ya yakınlığı ve gelişmeye müsait konumu nedeniyle ayrı bir avantaja sahiptir.

Ulaşım Var
Kahvaltı Var
Öğle Yemeği Var

Hızlı Rezervasyon

Tur Programı
Fiyatlar
Rezervasyon

– Saat  06.30  Evinize En yakın Ana Cadde de Buluşma  ve  Davraz’a hareket.

– Karacaören barajında sabah kahvaltısı ( Açık Büfe )

– Davraz  kayak merkezine varış ve serbest zaman (kayak ve snowboard yapmak isteyenler dönüş saatimize kadar zamanını kullanabilir)

 

– Açık Büfe Mangal Öğle yemeği ( Köfte + Tavuk +Hamsi + Sucuk+ Salata + Meşrubat + Ayran + Çay + Kahve ) Sınırsız Yemek ve İçecek

– Saat 16.00   Antalya’ya hareket ve gezimizin sonu (19.00 ve 20.00 arası alınan yerlere bırakma)

– Gidiş dönüş ulaşım, kahvaltı, öğle yemeği,  dahil 69 TL

– Gidiş dönüş ulaşım, kahvaltı, öğle yemeği, 1 telesiğej çıkışı, her iki kişiye bir kızak dahil 85 TL

Rezervasyon için:

– Yukarıdaki “HIZLI REZERVASYON” butonunu tıklayıp formu doldurabilir,

– Veya 0532 604 00 92  –  0544 604 00 92 numaralı numaralı GSM hatlarımızdan bize telefon ile ulaşıp rezervasyon yaptırabilirsiniz.

YorumlarDiğer ziyaretçilerimizin yorumlarını okuyun

Siz de yorum yapabilirsiniz

E-mmail adresiniz yayınlanmayacak. Lütfen tüm alanları doldurunuz.

Copyright © 2015-2017 İkia Turizm. Tüm Hakları Saklıdır. Yazılı içerik veya görseller izinsiz kopyalanamaz, başka internet sitelerinde yayınlanamaz.