Dalış Turları

Antalya Scuba Dalış Turu

Türkiye’de en fazla Mavi Bayrak Antalya’da ve en önemlisi Kemer’de bulunmaktadır.Kemer bölgesi berrak turkuaz rengi denizi, flora ve faunası ve bir çoğuna sadece denizden tekneyle ulaşılabilen koylarıyla mükemmel dalış ve eğitim olanakları sunmaktadır. Kemer, değişken kıyı yapısı,antik çağlardan anforaları, gemi batıkları,resif ve mağaraları ile Akdeniz Bölgesi’ nde Antalya’ nın güneyindeki en önemli dalış merkezlerinden biridir.

Transfer Var
Öğle Yemeği Var
Temel Dalış Eğitimi Var
Sigorta Var

Hızlı Rezervasyon

Tur Programı
Fiyat Bilgisi

– 09:30: Kemer Yat Limanı; dalış teknesine varış ve kayıtlar
– 10:00: Dalış teknesinin limandan 18 dk. mesafedeki Kiriş Akvaryum Koyu’na hareket etmesiyle birlikte konuklarımıza günlük dalış ve tur programı hakkında bilgi verilmesi
– 10:18: Teknenin Kiriş Akvaryum Koyu’na varışı itibarıyla Dalış Eğitmenleri tarafından konuklarımıza,kendi dillerinde,dalış esasında bilmeleri ve uygulamaları gereken dalış kuralları hakkında eğitim verilmesi.Temel eğitimin ardından en fazla 5’erli gruplar halinde dalışlara koyun en sığ yerinden başlanmasıyla birlikte birinci dalışların yapılması Her grupta en az 1 Eğitmen ve 1 Rehber Balıkadam dalgıçlara eşlik etmektedir. Dalışlar esnasında sualtı Fotoğraf ve Video çekimleri istenmesi halinde yapılmaktadır.
– 10:45: Dalışların başlaması.
– 13:00: Öğle yemeği (salata, spagetti, balık veya schnitzel)
– 14:15: İkinci dalışlar için Kiriş Mağara Koyuna varış ve burada 2. dalışların yapılması
– 17:00: Dalışların tamamlanmasıyla Kemer Yat Limanı’na doğru hareket edilmesi Dönüş yolunda dalış yapan konuklarımıza almaya hak kazandıkları sertifikaları tören eşliğinde takdim edilir.
– 17:20: Kemer Yat Limanı’na varışa müteakiben veda konuşmasının yapılması.

– 2 farklı noktada dalış, Öğle yemeği, Ekipman, Eğitim ve Sigorta dahil kişi başı 75 TL

– Antalya 5M Migrostan transfer, 2 farklı noktada dalış, Öğle yemeği, Ekipman, Eğitim ve Sigorta dahil kişi başı 90 TL

– Diğer tüm bölgelerden transfer, 2 farklı noktada dalış, Öğle yemeği, Ekipman, Eğitim ve Sigorta dahil kişi başı 120 TL

– Gruplar için bir miktar indirimimiz mevcuttur.

YorumlarDiğer ziyaretçilerimizin yorumlarını okuyun

Siz de yorum yapabilirsiniz

E-mmail adresiniz yayınlanmayacak. Lütfen tüm alanları doldurunuz.


Copyright © 2015-2017 İkia Turizm. Tüm Hakları Saklıdır. Yazılı içerik veya görseller izinsiz kopyalanamaz, başka internet sitelerinde yayınlanamaz.